Bulletin AKI

Případové studie

CORROTECH ENGINEERING s.r.o.
redakce KOM

Vše pro přípravu povrchu, vše pro aplikaci nátěrových hmot... je výstižným vyjádřením mnohostranných aktivit v oboru povrchových úprav, které skupina CORROTECH již od roku 2005 zákazníkům v evropském měřítku poskytuje. Ať již se jedná o projektování a dodávky technologických celků pro povrchové úpravy na klíč, distribuci veškerého zařízení (GRACO, TROTEC, SPONGE-JET, Bristle Blaster, atd.) a průmyslových materiálů (HEMPEL, CORROCOAT, REZORECT, ICS COATINGS, veškeré typy abraziva, atd.), inspekci PKO, čištění ultra vysokotlakým vodním paprskem, aplikaci žárových nástřiků či samotné provedení povrchové úpravy, skupina CORROTECH nabízí jasné, nákladově efektivní a účinná řešení.

Poskytujeme vysoce odborné služby při přípravě povrchů a aplikaci speciálních nátěrových systémů pro ta nejnáročnější zátěžová prostředí a rozličná průmyslová zařízení. Jako licencovaný partner skupiny CORROCOAT a REZORECT připravujeme individuální řešení na míru jako prevenci proti poškození korozí a dalšími negativními vlivy prostředí či kompletní renovace již poškozených zařízení v širokém pásmu průmyslových odvětví. Při řešení problémů spojených s korozí využíváme speciální kompozitní a strukturní nátěry ve spojení s unikátními technickými postupy.

Naše vlastní technologické zázemí se středisky v Mostě, Brně a Ostravě společně s odborným potencionálem pracovníků umožňuje řešit požadavky našich klientů operativně, kvalitně a napoprvé. Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodejny StarColor s dekorativními nátěrovými hmotami (prodejna Most a Brno).

www.corrotech.cz